Лобзик GTM JS100/710E (2561) - Электролобзики на рынке Барабашова
Описание
Технічні характеристики GTM JS100/710E Характеристики двигуна і пристрою Живлення від мережі Потужність, Вт 710 Вт Напруга однофазні (220 В) Конструктивні та функціональні особливості Маятниковий хід з маятниковим ходом Форма рукояті скобоподібна Особливості пропил під кутом підключення до пилососа Регулювання оборотів з регулюванням Підтримка постійних оборотів під навантаженням є Захисний екран є Можливість підключення пилососа є Додаткова інформація Оброблюваний матеріал по дереву по металу по пластику Товщина пропила (дерево) 100 мм Товщина пропила (метал) 20 мм Частота ходу 800-3000 ход/хв Довжина робочого ходу 28 мм Вага 2.7 кг Гарантія 36 місяців Пропив під кутом 45° Габарити 290х80х214 мм Клас професійні Упаковка картонна коробка Країна походження Україна Комплектація - Лобзик; - напрямна лінійка; - картонна коробка; - інструкція з експлуатації; - гарантійний талон Виробник залишає за собою право вносити зміни в комплектацію або характеристики моделі без повідомлення продавця.